Dáždniky kolekcia ZERO Magic | DOPPLER ®

ZERO dáždniky od spoločnosti Doppler sú najľahšie vreckové skladacie dáždniky, ktoré môžete mať neustále po ruke či už v kabelke, taške alebo vo vrecku. Ultra ľahké a zároveň dostatočne pevné dáždniky, ktoré Vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia .

Najľahšie vreckové dáždniky od Doppler® - Zero Vás presviedča vďaka svojim výnimočným vlastnostiam:

Nízka hmotnosť - najnižšia hmotnosť dáždnikov v kategórii plneautomatických dáždnikov

Rozmer - zložených dáždnikov je malý ako väčšina komerčných PET fliaš s objemom 0,7 litra. Hodia sa do každej tašky alebo vrecka na kabáte a napriek tomu ponúkajú svojim 95 cm priemerom strechy dostatočnú ochranu pred vetrom, dažďom a slnečným žiarením

Odolnosť voči vetru - dáždniky ZERO Magic majú kostru vyrobenú z vysokokvalitných uhlíkových prvkov ktoré zabraňujú zlomeniu a ohýbaniu konštrukcie dáždnika vo vetre.
Pevnosť - napriek svojej malej hmotnosti majú dáždniky kolekcie ZERO Magic výnimočnú odolnosť vďaka svojej konštrukcii pozostávajúcej z hliníkového pólu a 6 uhlíkových koľajníc.
Jednoduchosť - praktický dizajn posúvača a hladký mechanizmus automatického otvárania a skladania umožňujú praktickú a jednoduchú manipuláciu s dáždnikmi

DÁŽDNIKY DOPPLER - ZERO MAGIC | E-SHOP - PREDAJ

10 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info