Dáždniky kolekcia ZERO99 | DOPPLER ®

Kolekcia dáždnikov ZERO99 od spoločnosti Doppler prináša najľahšie vreckové skladacie dáždniky, ktoré môžete mať neustále po ruke či už v kabelke, taške alebo vo vrecku. Team našich odborníkov pre Vás pripravil ultra ľahké a zároveň dostatočne pevné dáždniky, ktoré Vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia . Pri vývoji kolekcie ZERO99 bola kladený dôraz na spratnosť , váhu, spoľahlivosť a odolnosť dáždnikov a taktiež na trendové farebné prevedenia.

Najľahšie vreckové dáždniky od Doppler® - Zero99 Vás presviedča vďaka svojim piatim výnimočným vlastnostiam:

Hmotnosť - dáždnikov ZERO99 je 99g čo je menej ako váha čokolády

Rozmer - zložených dáždnikov je  malý ako väčšina komerčných PET fliaš s objemom 0,5 litra. Hodia sa  do každej tašky alebo vrecka na kabáte a  napriek tomu ponúkajú svojim 90 cm priemerom strechy  dostatočnú ochranu pred vetrom, dažďom a slnečným žiarením

Odolnosť voči vetru - dáždniky ZERO99 majú kostru vyrobenú z  vysokokvalitných uhlíkových prvkov ktoré  zabraňujú zlomeniu a ohýbaniu konštrukcie dáždnika vo vetre.

Pevnosť - napriek svojej malej hmotnosti majú dáždniky kolekcie ZERO99  výnimočnú odolnosť vďaka svojej konštrukcii pozostávajúcej z hliníkového pólu a 6 uhlíkových koľajníc.

Jednoduchosť - praktický dizajn posúvača a hladký mechanizmus otvárania a skladania umožňujú praktickú a jednoduchú manipuláciu s dáždnikmi ZERO99

Dáždniky ZERO99  od DOPPLER SK

Prostredníctvom našich webových stránok realizujeme maloobchodný i veľkoobchodný predaj s dôrazom na kvalitný zákaznícky servis.

DÁŽDNIKY DOPPLER - ZERO99 | E-SHOP - PREDAJ

8 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info