Značkové dáždniky | DOPPLER ® SK

Značka Doppler je v sortimente dáždnikov pojmom už od roku založenia prvej výroby v roku 1947 . Dáždniky Doppler sú obľúbené ako v sortimente základných cenových skupín, tak aj v sortimente luxusných produktov, na ktoré si vďaka ich vysokej kvalite môžeme dovoliť poskytnúť garanciu až 5 rokov. 

Doppler ponúka širokú škálu dáždnikov - skladacích (manuálne, vystreľovacie, plne automatické so samočinným otváraním a zatváraním) - palicových  (manuálne, vystreľovacie), ďalej partnerské, závesné či trekingové dáždniky. Ponúkame tiež veľký výber detských dáždnikov v rôznych dizajnových a užívateľských prevedeniach.

Dôležitým sortimentom sú aj naše reklamné reklamné dáždniky, ktoré vyrábame aj pre renomované zákazníkov ako je napr. BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley. Našu vlastnú európsku výrobu pod značkou Doppler dopĺňajú akčné kolekcie Derby dáždnikov a dáždniky našich licenčných partnerov: S.Oliver, Bugatti. Sortiment dáždnikov Doppler  zahŕňa: akostnú ručnú výrobu v Rakúsku  a import z ďalekého Východu .

Dcérska spoločnosť Doppler SK s.r.o. zabezpečuje okrem iného aj maloobchodný a veľkoobchodný predaj s dôrazom na kvalitný zákaznícky servis.

Naši dizajnéri pripravujú každý rok tri módne kolekcie - základné celoročné sortiment, veselé a pestré jarné / letné vzory a na záver roka jesenné / zimné motívy a farby.

 

PRODUKTOVÉ RADY A KOLEKCIE DÁŽDNIKOV Doppler® | E-SHOP DOPPLER SK

__________________________________________________

DÁŽDNIKY DOPPLER | ON-LINE PREDAJ

290 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info