Vrátenie tovaru - protokol pre vrátenie tovaru

Doppler SK s.r.o.

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI

Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje môžete ho vrátiť v zákonnej lehote  14 dní od jeho prevzatia.

Pre vrátenie tovaru postupujte podľa nasledovných pokynov :

1.

Vyplňte a odošlite nižšie uvedený E-PROTOKOL PRE VRÁTENIE TOVARU |  DOPPLER SK s.r.o. . Dbajte na správne a úplné vyplnenie protokolu. Po odoslaní bude kópia protokolu automaticky doručená na Vami uvedenú emailovú adresu a emailovú adresu Doppler SK .s.r.o. V prípade, zistenia chyby v odoslanom protokole nás bezodkladne kontaktujte.

2.

Tovar s originálnym obalom + originálnu faktúru, ktorú ste obdržali pri nákupe tovaru / pokiaľ ste obdržali faktúru v elektronickej forme postačuje k zásielke priložiť meno a priezvisko + číslo faktúry / - dôkladne zabaľte a odošlite ku nám prostredníctvom prepravnej spoločnosti / pošty, kuriéra / alebo nám ho osobne odovzdajte na našej adrese.

ADRESA PRE DORUČENIE ZÁSIELKY

Doppler SK s.r.o.
ul. Červenej armády 1193  , 03901 Turčianske Teplice , Slovensko

Pre odoslanie poštou odporúčame zásielky odosielať doporučene.

3.

Za každý vrátený tovar Vám zašleme späť peniaze, ktoré ste predtým za tovar zaplatili, a to prevodom na Váš osobný účet, ktorý uvediete  do e-protokolu pre vrátenie tovaru . 

4.

V prípade že vrátený tovar javí známky opotrebovania alebo je tovar poškodený,  bude cena vráteného tovaru znížená. 

5.

Po prijatí e-sprotokolu a následne zásielky s tovarom pre vrátenie Vás budeme informovať o vybavovaní  prostredníctvom emailových  správ.  Vrátené zásielky sú vybavované do 10 dní od ich prijatia.

6.

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok k uplatneniu 100% garancie nás kontaktujte prostredníctvom emailovej správy na adresu : obchod@doppler.sk alebo telefonicky na tel. čísle .: +421903539101 .

Radi Vám pomôžeme.

_____________________________________________________________________________________________

E-PROTOKOL PRE VRÁTENIE TOVARU

VEC: Vrátenie tovaru v zákonnej 14-dňovej lehote

Bankové spojenie pre vrátenie finančných prostriedkov za tovar

Adresa predoručenie tovaru k vráteniu

Doppler SK s.r.o. , ul. Červenej armády 1193 , 03901 Turčianske Teplice , Slovensko

Upozornenie

Tovar určený pre vrátenie , dôkladne zabaľte tak aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy ku nám. Skôr než formulár odošlete , dôkladne skontrolujte Vami zadané údaje.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info