Späť

Nová platobná metóda

Pridané: 17.6.2020 14:38:07 Počet zobrazení: 373

17 Jún 2020

Nový bezpečný (3D Secure) a pohodlný spôsob platby

Nová platobná metóda

Vážení zákazníci,

v rámci skvalitňovania našich služieb bola na stránkach doppler.sk, sputená  nová metóda platieb prostredníctvom modernej a hlavne bezpečnej platobnej brány spoločnosti GP webpay oficiálneho partnera Slovenských a Európskych bánk . Platobná brána spĺňa medzinárodný štandard 3D Secure, citlivé dáta nie sú zdieľané s e-shopom a ako jedna z mála v SR každý rok prechádza najprísnejším medzinárodným bezpečnostným auditom PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými aj zahraničnými kartami asociácií MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje tiež platby digitálne peňaženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

Nakoľko táto služba nie je finančnými inštitúciami poskytovananá zadarmo je platba kartou pri nákupe do 10€ spoplatnená sumou 0,25 € s DPH. Pri nákupe nad 10€ platba , tento spôsob platby je bez poplatku - zadarmo.

Veríme, že táto služba prispeje k bezpečnejšiemu a pohodlnejšiemu nákupu a budete s ňou maximáne spokojný.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info